Potřebujete prodat nebo pronajmout nemovitost? 723 86 86 88
info@reality-lacek.cz

Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle, 140 00

dat. schránka: 5qmfrw6

Vyhledání nemovitosti pro klienta

Při vyhledání nemovitosti pro klienta postupuji základním způsobem:

Kontaktováním mne jako zprostředkovatele jste jako zájemce o nemovitost  povinný přečíst si podmínky níže uvedené. V případě že s podmínkami nesouhlasíte prosím nekontaktujte mne. Děkuji za pochopení.

 • Klient se zájem o nemovitost je povinný dodat základní údaje pro vyhledání nemovitosti. T. zn popis, velikost, lokalitu a zejména cenovou hranici pronájmu včetně služeb, u prodeje nejvyšší možnou cenu.
 • Vyhledání nemovitosti je aktivní, t.zn. že pracuji napříč realitními servery. Prostřednictvím kolegů, databáze a nabídek, se snažím najít vhodnou nemovitost.
 • Pro klienta navrhnu řešení, podmínky i podklady k úspěšnému pronájmu nebo prodeji. Nabídky odesílám separátně emailem nebo prostřednictvím telefonické komunikace.
 • Tato služba vyhledání nemovitosti je zpoplatněna ve výši provize jednoho nájmu bez služeb u pronájmu. U prodeje ve výši minimálně 1,5% z ceny nemovitosti nad 1 mil. Kč. Cena je konečná a bez DPH (nejsem plátcem). Provize je splatná bez ohledu na druh nabídky a spolupráci s majiteli nebo zprostředkovateli pronájmu.
 • Služba je splatná pouze v případě podpisu nájemní nebo kupní smlouvy prostřednictvím mého zprostředkování.
 • Klient může požádat o splatnost provize za zprostředkování ve dvou splátkách.
 • Provize je fakturovaná

Komentáře

Komentáře

Nezávislý osobní realitní makléř pro Prahu, Prahu - západ, Posázaví a Benešovsko. Dělám reality jinak, přesvědčte se.

6 komentářů

 1. Martina
  Martina 3.3.2015 at 15:56Reply

  Ráda bych se zeptala na jednu věc, už několik měsíců se snažím vyhledat nemovitost k prodeji o velikosti nejméně 3+1. Ráda bych domeček v blízkém okolí Prahy a ty ceny jsou neskutečné. Jste schopný vyhledat nemovitost podle předem daných kritérií a jak dlouho by to asi trvalo? Děkuji Janečková

  1. Peter Lacek
   Peter Lacek 4.3.2015 at 18:02Reply

   Dobrý den, jak je výše uvedeno vyhledání nemovitostí podle představ je placená služba. Bohužel nemůžu tyhle služby dělat zadarmo. Na to jednoduše nemám kapacitu a čas. Nicméně jsem schopen vyhledat nemovitost jakou si přejete, v případě že se tak nestane nic neplatíte 🙂 I mé možnosti jsou omezené 🙂

 2. Zdeno Rating
  Zdeno Rating 11.4.2015 at 6:10Reply

  Koľko musím zaplatit keď mi zoženiete byt aký potrebujem v Prahe ?

  1. Peter Lacek
   Peter Lacek 13.4.2015 at 18:12Reply

   To samozřejmě záleží od bytu, lokality a taky ceny. Provize za vyhledání nemovitosti je ve výši jednoho nájmu bez ohledu na to jestli pronájem dělá spolupracující kancelář, provize je od majitele, nebo informace naleznu na internetu.

 3. FreeBSD VPS
  FreeBSD VPS 12.5.2016 at 4:53Reply

  Zastupce kupujiciho prohleda nabidky nemovitosti napric trhem , vybere ty, ktere nejlepe odpovidaji pozadavkum klienta, proveri jejich pravni a technicky stav, zastupuje klienta pri jednanich, a zajisti pro nej realizaci cele transakce.

  1. Peter Lacek
   Peter Lacek 30.8.2016 at 12:43Reply

   Lépe bych to nenapsal